Акція -2%
Новинка
Артикул
3400C1H162200AВиробник
General Fittings
в наявності
68.60 грн.70.00 грн.
Доставка 1-3 дні, від 90 Грн
Самовивіз сьогодні, безкоштовно.
Самовивіз сьогодні, безкоштовно.
Виробник
General FittingsДіаметр
16 ммЛатунна заглушка - аксіальний прес-фітинг General Fittings (GF)
Заглушка латунна під натяжну гільзу застосовується для особливо міцного закриття кінцевого отвору труби із зшитого поліетилену PEX (ПЕКС) методом запресовки.
Специфікація
| Тип | Заглушка |
| Матеріал | Латунь CW617N, відповідає стандарту EN 12165 |
| Середовище застосування | Питна вода, побутова гаряча вода, охолодження, висока температура нагрівання (радіатори), тепла підлога, стиснене повітря, зрошення |
| Максимальна температура | +110°С |
| Мінімальна температура | -20°C (лише з антифризною рідиною (гліколь) макс. 30%) |
| Температура в системі | -20°C/+95°C |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Тип з'єднання | Аксіальне прес-з'єднання нероз'ємне |
| Зовнішній діаметр труби * товщина стінки | 16*2,2; 20*2,8; 25*3,5; 32*4,4 |
| Країна виробника | Італія |
Характеристики
Виробник
General FittingsДіаметр
16 ммКраїна-виробник товару
ІталіяТип фітингів
заглушкиГабарити та вага
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Схожі товари
Ви дивилися
Радіатор сталевий Emko К 22-500 L=600 / бічне підключення (E225000600)
E225000600
Сталевий панельний радіатор EMKO виробництва Туреччини. Бокове підключення.
Радіатори EMKO - це сучасна опалювальна те..
в наявності
1965.88 грн.2006.00 грн.
Фітінг (під гільзу) General Fittings RH 1/2"-16x2.2 внутрішня різьба TT (340002RH41622A)
340002RH41622A
Прямий фітинг із внутрішньою різьбою - аксіальний прес-фітинг General Fittings (GF) Латунний перехід (муфта) із внутрішн..
в наявності
151.90 грн.155.00 грн.
Ніпель редукційний General Fittings 1/2" x3/8" (260003H040300H)
260003H040300H
Ніпель латунний редукційний General Fittings, Італія (GF) Фітинги редукційні з латунною різьбою використовуються для з'є..
в наявності
48.02 грн.49.00 грн.
Ніпель редукційний General Fittings 3/4"x1/2" (260003H050400H)
260003H050400H
Ніпель латунний редукційний General Fittings, Італія (GF) Фітинги редукційні з латунною різьбою використовуються для з'є..
в наявності
64.68 грн.66.00 грн.
Фільтр Malgorani NEPTUNE 1 1/4" 300мкм PN25 без манометра (154.114)
154.114
Фільтр Malgorani NEPTUNE розміром 1 1/4 дюйма для очищення води в системах опалення та водопостачання. Виріб постачаєтьс..
в наявності
2822.40 грн.2880.00 грн.