+38 (066) 272-69-54

Доставка

Товар, куплений в нашому інтернет магазині https://neve.kiev.ua/, можна забрати зі складу-виставки в г. Киев, для цього потрібно при оформленні замовлення в графі вид доставки - вказати «самовивезення». Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, вкажіть вид доставки - «службою доставки», в такому випадку товар буде відправлений на вказане в коментарі відділення Нової пошти. 

Давайте більш детально розглянемо всі способи доставки:
Доставка кур'єром додому - "Нова Пошта" (Адресна доставка)

Доставка по Україні 

Ми доставляємо товар в усі міста України, в яких є відділення Нової Пошти. Доставка компанією-перевізником, вважається найшвидшою і надійною. Перед відправкою товар оглянути і перевірити нашим менеджером, але у Вас також буде можливість перевірити товар безпосередньо на відділенні. В основному, час доставки буде 1 - 3 дня, в залежності від міста доставки, дня замовлення, часу замовлення. Розтрати на доставку лягають на покупця, яку він оплачує безпосередньо на відділенні, а в разі післяплати - оплачує і зворотну доставку грошей. Більш детально з умовами доставки, можна ознайомитися на сайті Нової Пошти або передзвонивши по телефону +38 (066) 355-52-83.

Доставка по м.Київ та Київській області 

Весь товар, який не відноситься до розділу крупно-побутова техніка - доставляється безкоштовно по м Київ, решту товару також можна доставити, сплативши транспортні витрати в розмірі 100 -200 грн. Товар доставляється до під'їзду покупця без занесення в будинок. Умови занесення обговорюються окремо при підтвердженні замовлення. Вартість занесення товару (крім винятків) оплачується за кожен поверх і становить 20 - 30 грн / поверх (в залежності від ваги і розмірів техніки). У разі доставки за місто, розрахунок йде за кожен кілометр окремо і складає 10 грн / км. При доставці на великі відстані, вартість обмовляється окремо.

Самовивiз

Якщо Ви хочете забрати замовлення особисто, тоді при оформленні замовлення в рядку вид доставки - вкажіть «Самовивезення». У цьому випадку вкажіть в коментарі потрібний склад-виставку. Так-же хочемо довести до Вашого відома, що для переміщення товару в пункт видачі може знадобиться деякий час, прохання уточнювати цей момент з менеджером при підтвердженні замовлення. 

 

Оплата і доставка товару пройде максимально швидко і якісно, ​​якщо дотримуватися вищевказані пункти. Якщо після прочитання даного розділу у Вас залишилися питання, то обов'язково передзвоніть нам за телефоном: +38 (066) 355-52-83